Відбулося засідання Громадської ради при Літинській районній раді

11 січня 2019 року відбулося засідання  Громадської ради при Літинській районній раді, яке провів голова Громадської ради Микола Мазуренко.

Учасники засідання обговорили питання «Про визначення представників від Громадської ради при Літинській районній раді 7 скликання до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів для призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради».

Було вирішено рекомендувати голові Літинської районної ради включити до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів для призначення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради» таких представників від Громадської ради при Літинській районній раді: Мазуренко М.П., Данилюк П.П., Попівнюк В.Ф.

Також члени Громадської ради розглянули питання «Про план роботи Громадської ради при Літинській районній раді на 2019 рік».