Відбулося засідання позачергової 14 сесії районної ради 7 скликання

12 квітня 2017 року відбулася позачергова 14 сесія районної ради, яка була скликана за клопотанням голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги. В сесійній залі були присутні 20 депутатів із 34.

Перед початком роботи сесії депутати провели спільне засідання президії районної ради та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, на якому обговорили проекти рішень та узгодили порядок денний сесії.

На розгляд сесії було винесено два питання:

- Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №201 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Літинського  району на 2017 рік»;

- Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 214 «Про районний бюджет на 2017 рік».

Далі, затвердивши порядок денний та регламент роботи сесії, депутати перейшли до обговорення і прийняття рішень.

На завершення пленарного засідання голова районної ради Віталій Мельник висловив щиру вдячність депутатам за плідну роботу та користуючись нагодою привітав усіх з наступаючими Великодніми святами.