Вітання голови районної ради з Днем вихователя

Шановні вихователі, працівники дитячих садочків та дошкільних навчальних закладів!

Від депутатського корпусу, керівництва та виконавчого апарату районної ради сердечно вітаю всіх вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом!

Вихователі наших дітей – скільки сили, любові і світла у великих іменах їх. Це вони ведуть дитину стрімкими стежками навколишнього світу, навчають першій азбуці життя, доброті, допомагають відкривають красу довкілля.

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочу побажати також міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань, нових творчих успіхів, добробуту і достатку!

голова Літинської районної ради                     Віталій Мельник