Творчий вечір "Пісня єднає нас"

15 листопада голова районної ради Віталій Мельник взяв участь у творчому вечорі композитора Ігоря Шуберта і поетеси Зінаїди Сидорчук «Пісня єднає нас».

Захід був організований літературно-мистецьким об’єднанням ім. Х.Замоцного «Дзвінкова криниця» за сприяння голови районної жіночої ради, директора  Літинської районної бібліотеки Людмили Іщук.

Гостями заходу були вокальні ансамблі «Вербиченька», «Микуляночка», «Ладоцвіт», ансамбль районної бібліотеки, вокальний дует «Розмай» у складі Ігоря Шуберта і Галини Кузьменко. У виконанні артистів прозвучали пісні на слова З.Сидорчук та музику І.Шуберта. слова вітання та вірші З.Сидорчук лунали у виконанні членів «Дзвінкової криниці» Володимира Гальчака, Станіслава Драчука, Надії Шепченко, Надії Демкової, Наталії Палій, юного поета Анатолія Мовчана.