Привітання голови районної ради з Міжнародним днем музеїв

Шановні працівники музеїв району, дослідники-краєзнавці!

Від мене та від депутатів районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Міжнародного дня музеїв.

Завдяки вашій наполегливій повсякденній праці оживає давня історія рідного краю, дбайливо зберігаються матеріальні джерела розвитку нашого народу. В тиші музейних експозицій збагачується знаннями допитливий розум, міцніють почуття патріотизму і поваги до свого роду, гартуються душі молодого покоління. Загальновідома істина, що народ, який не шанує свого минулого, не матиме і майбутнього.

Літинщина надзвичайно багата героїчними подіями та видатними особистостями. Тож ваше завдання – донести безцінну інформацію про них до кожного серця наших земляків та гостей краю.

У день професійного свята зичу всім працівникам і ветеранам цієї важливої галузі культури здоров’я і щастя, невичерпних сил і наснаги, благополуччя, творчих здобутків, результативних історичних пошуків і цікавих знахідок.

голова Літинської районної ради             Віталій Мельник