22 березня 2017 року відбулась чергова 13 сесія районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного депутати схвалили два звернення – про підтримку торгівельної блокади на Донбасі та про необхідність об’єктивного розслідування загибелі зубрів у Літинському районі.

Першим питанням порядку денного був звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Бурхливе обговорення викликало друге питання порядку денного – про звіт начальника відділу освіти райдержадміністрації про здійснення делегованих повноважень у сфері освіти. Начальник відділу освіти Гордійчук Т.І. проінформувала про роботу відділу освіти. В результаті розгляду депутати прийняли відповідне рішення.

Далі депутати прийняли ряд рішень про затвердження районних програм та внесення змін до раніше прийнятих, затвердили Перелік соціальних послуг, умови та порядок їх надання структурними підрозділами КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Літинського району Вінницької області», розглянули також декілька земельних питань.

Після розгляду всіх питань було надано слово представнику громадської організації «Подільський народний університет культури» С.Дуднику, який звернувся до присутніх із проханням допомогти у придбанні приміщення для розташування ПНУК. Депутати підтримали пропозицію і вирішили звернутись за допомогою до меценатів всієї України.