У Літині відбулися заходи з відзначення 100-річчя бою під Крутами

29 січня 2018 року в Літинському районному будинку культури відбувся захід, присвячений 100-річчю бою під Крутами.

На початку заходу відбувся показ документального фільму «Крути: захист незалежності».

Усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих героїв Крут, героїв Майдану та героїв антитерористичної операції.

З нагоди 100-річчя бою під Крутами почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагородили учасників АТО та членів районних організацій політичних партій.

По закінченню заходу було представлено виставку друкованої літератури, присвячену історичним подіям під Крутами, а також покладено квіти до могили воїнів УНР та сотника армії УНР Юрія Скотницького.

В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму в боротьбі за незалежність України.  Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту. Тому Героїв Крут називають першими кіборгами.

Пам´ятаймо минуле!