День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, які власним життям, своєю жертовністю продемонстрували щире прагнення всіх українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
Цей день – незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулих років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежнійУкраїні.
У час важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.
Щиро дякую кожному з вас, дорогі літинчани, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.
Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю. Українці народжуються вільними і ніхто не в силі нашу свободу відібрати. Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ!

З повагою, голова районної ради В.Б. Мельник