В Журавному відбувся День села

21 вересня 2018 року у мальовничому селі Журавне відбувся святковий концерт з нагоди Дня села, яке багате історією, талановитими людьми та героями рідного краю. В день великого свята Різдва Пресвятої Богородиці, втім, як і завжди, у сільському клубі зібралось багато односельчан та гостей.

Офіційну частину святкувань відкрив вітальним словом сільський голова Анатолій Чернявський, який побажав розквіту селу, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Особливою увагою, щирими словами привітань та почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради відзначили ряд жителів села за вагомий особистий внесок у розвиток Журавненської територіальної громади, активну участь в її громадському житті та з нагоди Дня села.

Концертну програму прикрасили милозвучними українськими піснями творчі колективи сільського будинку культури «Берегиня», «Гармонія надій», «Журавка». Звеселила всіх жартівливими гуморесками Марія Сидорук. Пісенні вітання линули також від учнів Журавненської загальноосвітньої школи та вихованців дитячого садочка.