Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

Відбулася нарада з сільськими та селищним головами

Переглядів: 383

9 січня 2019 року в малій залі районної ради відбулася нарада з сільськими та селищним головами, в якій взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега та перший заступник голови РДА Лариса Кримковська.

Військовий комісар Літинського районного військкомату, підполковник Василь Мазур, підводячи підсумки роботи комісаріату за 2018 рік, зупинився на питаннях військово-облікової роботи, виконанні планових завдань по призову на строкову військову службу та службу за контрактом до лав Збройних Сил України, проведенні мобілізаційних навчань та зборів військовозобов’язаних до підрозділу територіальної оборони.

Василь Данилович подякував за співпрацю очільникам району та сільським і селищному головам, вручив Почесні грамоти та Подяки обласного та районного військових комісаріатів і офіційно представив присутнім нового військового комісара Літинського райвійськкомату – Парадюка Юрія Борисовича, який звернувся до всіх присутніх, подякувавши за привітання, та зауважив, що надалі чекає на співпрацю та порозуміння в роботі.

За високий професіоналізм, патріотизм, особистий внесок в обороноздатність держави, бездоганну службу голова районної ради Віталій Мельник та голова райдержадміністрації Ярослав Чернега вручили Василю Даниловичу Подяку і побажали гарної військової служби на новому робочому місці.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Оксана Дідич ознайомила присутніх з основними недоліками у веденні діловодства в органах місцевого самоврядування.

Про зміни в законодавстві щодо запобігання та протидії домашньому насильству доповіла завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Наталя Романець та відмітила, що в кожній сільській раді необхідно визначити координатора та відповідальну особу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

« повернутися до списку новин