Вітання голови районної ради з Днем пам'яті і примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, УЧАСНИКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, УЧАСНИКИ  АТО,

ШАНОВНІ ЛІТИНЧАНИ!

День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939 – 1945 років.

Український народ заплатив високу ціну за звільнення Європи від нацизму.

Мільйони наших співвітчизників поклали голови в боях з ворогом, стали жертвами військових дій, каральних операцій, загинули у концентраційних і трудових таборах.

Вічна їм пам’ять.

Вогнище Другої світової війни спалахнуло внаслідок розповсюдження ідеології фашизму.

Слабкість і роз’єднаність європейських країн не дозволили зупинити нацистську пошесть, що  в короткий строк охопила всю Європу.

Вічним нагадуванням та пересторогою про страшні наслідки новітнього варварства стали польський Освенцим,   український Бабин Яр та багато інших місць масових знищень людей.

Сьогодні на Сході також ідуть жорстокі бої з новим ворогом, який підступно ввірвався на територію України.

Дякуючи нашим хлопцям, які стали незламний щитом для всього українського народу, ми відчуваємо себе в безпеці.

Я впевнений, що покоління переможців — зробить все, щоб зберегти територіальну цілісність і суверенітет України, демократію, внутрішній громадянський мир та безпеку.

Дорогі ЛІТИНЧАНИ та гості нашого містечка!

Від щирого серця вітаю вас з ДНЕМ ПАМ’ЯТІ  ТА ПРИМИРЕННЯ, ДНЕМ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ!

Щастя Вам, здоров'я, довгих років життя та родинного затишку!

Слава Україні!

З повагою
Голова Літинської районної ради                                       Віталій Мельник