Відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради

Сьогодні в Літинській районній раді відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії, а саме: про внесення змін до рішення 1 сесії районної ради 7 скликання від 20.11.2015 р. № 4 «Про президію районної ради 7 скликання», про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 23.03.2016 р. № 59 «Про районну програму «Збереження здоров’я жителів Літинського району на 2016-2020 роки», а також заслухали інформацію про хід виконання раніше прийнятих програм.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 33 сесії районної ради сьомого скликання.