Кубок Кельнера - 2020

12 січня 2020 року в Літинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся фінал щорічного районного футбольного турніру пам’яті ветерана війни, почесного громадянина Літина Кельнера Юхима Юхимовича, який проходив з 30.12.2019 р. по 12.01.2020 р.

В змаганнях взяли участь 8 команд: «Кожухів», «Микулинці», «Івча», «ВК-123» - Літин, «Біофарм» – Літин, «Біофарм II» – Літин, «Зубри» – Літин, «Вікторія» – Літин.

Перемогу здобула команда «Зубри». Далі місця в турнірній таблиці розподілилися таким чином: II місце – «Біофарм», III місце – «Біофарм II», IV місце – «ВК-123», V місце – «Івча», VI місце – «Вікторія», VII місце – «Кожухів», VIII місце – «Микулинці».

Урочисте нагородження проводили голова Літинської районної ради Віталій Мельник та директор Літинської ДЮСШ Микола Гуренко. Призери отримали медалі, кубки і грамоти.