Вшанування Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні голова Літинської районної ради Віталій Мельник взяв участь у покладанні квітів до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, який відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року.

Квіти було покладено до меморіальної Стели Героям Небесної Сотні, до меморіальної дошки загиблому учаснику АТО на Сході України Пантелеймону Рожанському, Меморіалу Слави, меморіальної дошки повстанському командиру Омеляну Грабцю, меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Ярославу Бондару, до могили сотника Юрія Скотницького та до могили захисників УНР.

Відзначають День пам’яті захисників України саме 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну і хто сьогодні боронить нашу державу.

Вічна пам'ять! Слава Героям!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!