День визволення України від фашистських загарбників

Шановні Літинчани, дорогі земляки!

Щиро та сердечно вітаю вас із 75-ю річницею визволення Літинщини від фашистських загарбників. Це славне свято символізує героїчне минуле та велич перемог нашого українського народу.

У повсякденних турботах та справах ми іноді не помічаємо, як швидко спливає час. Але є події, які назавжди залишаються у нашій пам’яті.

Ця важлива дата – добра нагода вшанувати доблесних оборонців і визволителів у роки Другої Світової  війни, тих, хто виявляв небувалий героїзм на бойових рубежах, хто відбудовував наше містечко в повоєнні часи. Дорогі ветерани, саме Вам нинішнє й майбутні покоління зобов’язані життям, а наша Вітчизна – своїм існуванням.

Нажаль Вас так мало залишилося з нами, але ваша слава і мужність, хоробрість і стійкість, воля до перемоги і відданість рідній Землі ніколи не померкне у наших серцях та прийдешнього покоління.

Вклоняючись великому подвигу, ми в неоплатному боргу перед вами і зобов’язані зробити все можливе, щоб ваше життя було гідне переможців, щоб пам’ять про солдата-визволителя, про подвиги героїв продовжувала жити вічно.

Міцного вам здоров’я і нехай ваше життя буде зігріте любов’ю, повагою, турботою оточуючих!

Нехай злагода і добробут панують у кожній оселі. Нехай  спільне бажання забезпечити нашій рідній землі  гідне майбутнє, відродити духовність свого краю, примножити його кращі традиції об’єднує усіх нас, надихає на нові звершення та копітку щоденну працю.

Щиро бажаю вам бути міцними, вірити у краще, любити нашу святу українську землю, адже хто, як не ви, знаєте їй ціну.

Щастя вам, добра і миру!