Вітання голови районної ради З Днем юриста України!

Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста України.

Високий фаховий рівень, знання, досвід, відданість справі і мудрість  юристів сприяють реалізації верховенства права. Керуватися в роботі Законом – найпростіший і водночас найскладніший спосіб бути справжнім юристом. Лише щоденна праця, яку ви маєте виконувати чесно і безкомпромісно, здатна підняти рівень правової культури суспільства, посилити соціальний захист наших громадян.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою людей. Правильних професійних вам рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість, ораторський дар, удача та міцне здоров’я завжди будуть з вами! Невичерпної вам наснаги, нових творчих здобутків!

Сердечно зичу вам миру, щастя, здоров’я, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

голова Літинської районної ради                              Віталій Мельник