Відбулися заходи з нагоди 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора

24 серпня 2018 року в смт. Літин відбулися урочисті заходи присвячені Дню Державного Прапора та 27-й річниці незалежності України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників АТО та їх сімей, трудових колективів, організацій та установ, політичних формувань та громадськості району.

Урочистості розпочалися покладанням квітів до Стели Героїв Небесної Сотні та меморіальної дошки Пантелеймона Рожанського. Далі відбулася святкова хода у вишиванках.

На площі перед районною радою було урочисто піднято Державний Прапор України. Святкові заходи продовжилися патріотичним флешмобом та районним конкурсом вишиванки «Ми - українці».

Завершилися урочистості святковим концертом «Процвітай, Україно, мій батьківський краю» у Літинському районному будинку культури, де відбулося нагородження почесними грамотами та вручення подарунків переможцям конкурсу вишиванки.

У вітальному слові голова районної ради Віталій Мельник висловив слова щирої вдячності нашим воїнам та усім патріотами України за їх відвагу на полі бою у боротьбі за територіальну цілісність, недоторканість та незалежність держави, побажав всім міцного здоров’я, миру і благополуччя у кожному домі, мудрості у прийнятті рішень, національної єдності, щирого патріотизму у відстоюванні інтересів українського народу і захисті нашої держави.