Привітали з 70-літнім ювілеєм ветерана органів місцевого самоврядування

Сьогодні голова Літинської районної ради Віталій Мельник разом із заступником керівника виконавчого апарату, керуючим справами районної ради Володимиром Сидоренком привітали з 70-літнім ювілеєм ветерана органів місцевого самоврядування, колишнього голову Селищенської сільської ради Яремчук Олену Володимирівну та подякували за багаторічну плідну працю на благо громади, працьовитість і відданість справі.

Віталій Борисович вручив ювілярці подарунок та побажав щастя, радості, добробуту, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, злагоди та мирного неба. В свою чергу Володимир Якович, приєднуючись до вітальних слів, побажав міцного здоров’я, благополуччя та довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої.