Визначено переможців четвертого районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району

Сьогодні в Літинській районній раді відбулося засідання Наглядової ради з проведення четвертого конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району. Засідання вів голова районної ради, голова Наглядової ради Віталій Мельник.

Члени Наглядової ради ознайомилися з поданими на конкурс проектами та оцінили їх за такими позиціями: актуальність проекту, інноваційність проекту, детальність та якість опису заходів проекту, внесок учасника конкурсу у бюджет проекту, кількість додатково залучених ресурсів у проект.

Переможцями четвертого районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад стали 8 громад:

1.  Кожухівська сільська рада - проект «Відновимо будинок культури – збережемо культуру для молоді» - 30 тис. грн.
  2. Літинська селищна рада – проект «Безпечна громада» - 50 тис.
  3. Уладівська сільська рада – проект «Освітлюємо вулиці – розвиваємо громаду» - 30 тис. грн.
  4. Літинецька сільська рада – проект «Дитячий майданчик – місце щасливого дитинства» – 40 тис. грн.
  5. Кулизька сільська рада – проект «Освітлення вулиць с. Кулига – запорука покращення благоустрою населеного пункту» – 30 тис. грн.
  6. Громадська сільська рада – проект «Дитячий майданчик – місце цікавого та щасливого дитинства» - 30 тис. грн.
  7. Бірківська сільська рада – проект «Безпека дітей руками дорослих» - 30 тис. грн.
  8. Багриновецька сільська рада – проект «Якісне кухонне обладнання – запорука здорового харчування дітей» - 30 тис. грн.

Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!