Літинські рятувальники отримали аварійно-рятувальне обладнання

10 серпня  2017 року рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт. Літин за сприяння голови районної ради Віталія Мельника та голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги, а також  в рамках міжнародної співпраці між містами побратимами смт. Літин та м. Вольштин Республіка Польща, отримали аварійно-рятувальне обладнання.

Польські вогнеборці передали українським рятувальникам спецоснащення «Nike kraftverktyg» швецького виробництва, призначену для створення високого тиску гідравлічних механізмів з можливістю підключення двох одночасно працюючих інструментів. Серед подарунків два домкрати «Nike kraftverktyg», які використовуються при проведенні рятувальних і монтажно-демонтажних робіт, де необхідно здійснювати підйом і переміщення вантажів на невеликі відстані. Ще вогнеборці отримали розтискувач того ж виробника, призначений для розжимання, розширення, а також стягування будівельних конструкцій.

"Сьогодні дійсно приємна подія. Дякуємо Вінницькому керівництву та депутатському корпусу районної ради. Ми всі працюємо в одному напрямку, розуміючи, що необхідно підтримувати рятувальну службу, бо це є обличчя нашого району.", - зазначив голова районної ради Віталій Мельник.

Начальник Головного управління ДСНС України у Вінницькій області полковник служби цивільного захисту Руслан Шевчук висловив вдячність керівництву Літинського району та смт. Літин, керіникам органів влади  м. Вольштин Великопольського повіту Республіки Польща,  Повітового командування Державної пожежної служби у м. Вольштині, за сприяння бургомістра Войцеха Ліса та коменданта Повітового командування Рафала Коцємба, а також вручив символічні відзнаки «За сумлінну працю».