Відбулася нарада з селищним та сільськими головами щодо перспективи формування меж Літинської об’єднаної територіальної громади

14 грудня 2018 року голова районної ради Віталій Мельник та голова райдержадміністрації Ярослав Чернега провели робочу нараду з селищним та сільськими головами щодо перспективи формування меж Літинської об’єднаної територіальної громади в рамках проведення адміністративно-територіальної реформи.

Очільники району повідомили присутнім, що відповідно до Перспективного плану формування територій громад, розробленого Вінницькою облдержадміністрацією та Вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», в 2020 році в Літинському районі планується створити одну об’єднану територіальну громаду. Була представлена карта майбутньої Літинської ОТГ, згідно з якою Уладівська і Журавненська громади увійдуть до складу Іванівської ОТГ, Пеньківська громада до Стрижавської ОТГ, а Дашковецька - до Якушинецької ОТГ.

Ознайомившись із картою Літинського району, присутні мали можливість висловити свої думки та пропозиції.