Відбулися змагання "Козацькому роду нема переводу"

12 жовтня 2017 року у Літинській дитячо-юнацькій спортивній школі відбулися районні спортивно-розважальні конкурсні змагання «Козацькому роду – нема переводу» з нагоди відзначення  Дня Українського козацтва,  Дня захисника України та 100-річчя Української революції. Серед членів конкурсного журі був заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами Літинської районної ради Володимир Сидоренко.

Всього у змаганнях взяли участь 8 команд зі шкіл смт. Літин № 1- «Патріоти» та № 2 - «Літинські козаки», сіл Кожухів – «Побратими», Пеньківка – «Нащадки козаків»,  Вінниківці – «Нащадки козаків»,  Городище – «Козаки Поділля», Дашківці – «Хоробрі серця»,  Микулинці – «Воля».

Метою заходу стало збереження героїчної та духовної спадщини українського козацтва, виховання у шкільної молоді  почуття патріотизму та поваги до історичного минулого українського народу, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення.

Переможцем змагань стала команда Кожухівської школи «Побратими», команда «Патріоти» Літинської школи №1посіла друге місце, третє зайняли «Хоробрі серця» із Дашковецької школи. Учасники та переможці отримали почесні дипломи, призи та солодкі подарунки.