Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі територіальних громад Літинського районну!

Від імені районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем Соборності України та 100-річчям проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.

Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зцілює й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа.

Миру вам і Божої Благодаті!

голова Літинської районної ради                         Віталій Мельник