29 ТРАВНЯ 2019 РОКУ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА 28 СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 7 СКЛИКАННЯ

29 травня 2019 року в Літинській районній раді відбулося засідання чергової 28 сесії районної ради 7 скликання.

На початку засідання голова районної ради Віталій Мельник привітав депутата районної ради Петра Пліщинського з Днем народження та побажав здоров’я, щастя, добробуту, великих успіхів і здобутків у всіх справах.

Перед розглядом питань порядку денного до сесії районної ради звернувся депутат райради Олександр Масний, який звернув увагу на незадовільну роботу голови Літинської райдержадміністрації Ярослава Чернеги.

Депутат Вінницької обласної Ради Микола Віннічук акцентував увагу присутніх на питаннях використання бюджетних коштів та рівні заробітних плат в бюджетних установах району, роз’яснення населенню усіх питань, що виникають при розрахунках за електроенергію та відновлення автобусного сполучення по маршруту Літин-Уладівка-Калинівка.

У ході пленарного засідання депутати розглянули такі питання: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року, про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік та до районних програм,  а також заслухали звіти про роботу комунальних закладів та ряд інших питань.