Робочий візит голови Казначейства до Літинського району

04 серпня 2017 року в приміщенні районної ради відбулась зустріч голови Державної казначейської служби України Тетяни Слюз з розпорядниками бюджетних коштів Літинського району, за участю начальника ГУДКСУ у Вінницькій області Сергія Бакути, голови районної ради Віталія Мельника, голови райдержадміністрації Ярослава Чернеги.

У ході наради обговорювались питання наповнення Єдиного казначейського рахунку, фактичний стан надходжень від податкових та прирівняних до них платежів, приватизації державного майна, позик під урядові гарантії. Було проаналізовано стан виконання державного та місцевих бюджетів за видатками, їх структура у розрізі видів виплат.

Також Тетяна Ярославівна звернула увагу присутніх на наступне:

1. Проблемні питання виконання платежів  розпорядників бюджетних коштів органами казначейства  на протязі 2009-2014 років, сучасний стан проходження виплат.

2. Розрахунки за середньо- та короткотерміновими позиками з Єдиного казначейського рахунку, кредитів Пенсійному фонду України.

3. Зміни у бюджетному законодавстві при об’єднанні територіальних громад, проблемні питання переходу їх на казначейське обслуговування.

4. Зміни у бюджетному законодавстві при складанні бюджетної та фінансової звітності, перспективи переходу на запровадження електронної фінансової звітності.

5. Стан та перспективи розвитку запровадження механізму «Клієнт казначейства – казначейство».