Визначено переможців третього районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району

Сьогодні в Літинській районній раді відбулося засідання Наглядової ради з проведення третього конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району. Засідання вів голова районної ради, голова Наглядової ради Віталій Мельник.

Члени Наглядової ради ознайомилися з поданими на конкурс проектами та оцінили їх за такими позиціями: актуальність проекту, інноваційність проекту, детальність та якість опису заходів проекту, внесок учасника конкурсу у бюджет проекту, кількість додатково залучених ресурсів у проект.

Переможцями третього районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад стали 12 громад:

1. Cелищенська сільська рада – «Відновлення вуличного освітлення по вулиці Революційна с. Садове Літинського району Вінницької обл.» – загальний бюджет проекту 81854 грн., з фонду конкурсу – 40 000грн.

2. Громадська сільська рада – «Той, хто приносить світло в життя інших людей, і сам не залишається в тіні. Освітлення сільських вулиць – необхідність для громади». Загальний бюджет проекту – 120 000грн., з фонду конкурсу – 80000 грн.

3. Кожухівська сільська рада – «Досконалий дитячий садочок – це початок формування здорової особистості». Загальний  бюджет проекту – 90000 грн., з фонду конкурсу – 60000 грн.

4. Івчанська сільська рада – «Забезпечення будинку культури с. Івча аудіо та відео технікою». Загальний бюджет проекту – 42000 грн., з фонду конкурсу – 25000 грн.

5. Літинська селищна рада – «Хто з вірою в серці до бога нап’ється води з джерела». Загальний бюджет проекту – 60839 грн., з фонду конкурсу – 42500 грн.

6. Літинська селищна рада – «Парк сімейного дозвілля». Загальний бюджет проекту – 115000 грн., з фонду конкурсу – 80000 грн.

7. Бруслинівська сільська рада – «Освітлені вулиці – безпека для жителів Бруслинівської територіальної громади». Загальний бюджет проекту –123500 грн., з фонду конкурсу – 80000 грн.

8. Багриновецька сільська рада  – «Освітлення вулиць села Багринівці – запорука комфортного проживання його громадян». Загальний бюджет проекту – 160000 грн., з фонду конкурсу – 80000 грн.

9. Бірківська сільська рада – «І в маленькому селі люди мають право на безпечні та комфортні умови проживання». Загальний бюджет проекту –45000 грн., з фонду конкурсу – 31500 грн.

10. Уладівська сільська рада – «Міцний тілом – багатий ділом». Загальний бюджет проекту – 94000 грн., з фонду конкурсу – 50000 грн.

11. Пеньківська сільська рада  – «Дитячий садок «Колобок» зробимо безпечним для діток». Загальний бюджет проекту – 70000 грн., в т.ч. з фонду конкурсу –30000 грн.

12. Малинівська сільська рада – «Безпека села – це освітлені вулиці». Загальний бюджет проекту – 75000 грн., з фонду конкурсу – 50000 грн.

Вітаємо переможців та бажаємо успішної реалізації проектів!