Вітання голови районної ради з Міжнародним днем волоонтерів

Шановні волонтери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтерів!

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. У Міжнародний день волонтера слова подяки звучать на адресу тих, хто, не вимагаючи винагороди, допомагає вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Волонтери є в кожній країні, і завдяки їх благодійній діяльності реалізуються багато важливих для розвитку держави економічних та соціальних програм. Саме ці люди допомагають хворим, літнім людям, особам з інвалідністю, безробітнім, безпритульним, багатодітним сім’ям та сиротам, хворим на СНІД та всім, хто потребує особливої уваги.

В умовах, коли на нашу землю прийшла війна, волонтери не лише збирають кошти, купують амуніцію і все необхідне, а й, не зважаючи на смертельну небезпеку, доставляють все це нашим військовослужбовцям на передову.

Жителі нашого району не залишаються осторонь проблем держави: це прості люди, учні, підприємці, працівники та пенсіонери. Певен – кожен мешканець району вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету – допомогу нашим бійцям.

Бажаю усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя. Нехай кожен шляхетний вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди віддячують вам добром і повагою.

голова Літинської районної ради                 Віталій Мельник