Голова районної ради привітав народний аматорський фольклорний ансамбль "Джерело" з ювілеєм

20 травня в будинку культури с. Багринівці відбувся вечір-вшанування народного аматорського фольклорного ансамблю «Джерело» з нагоди відзначення 45-річчя з дня його заснування.

В урочистостях взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник, заступник голови Літинської РДА  Валентина Захаревич, начальник відділу культури і туризму Літинської РДА – Оксана Гвоздінська, Багриновецький сільський голова Наталія Назаренко, Уладівський сільський голова Майя Крот, директор обласного центру народної творчості, заслужений   працівник культури України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня   Тетяна Цвігун, провідний методист з фольклору ОЦНТ – Тетяна Гарбулінська.

Ансамбль було засновано в 1973 році. У 2006 році колектив отримав звання народний аматорський, у чому немала заслуга їх керівника – Оксани Моторної.

За довгі роки наполегливої праці фольклорний ансамбль неодноразово брав участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних мистецьких заходах та здобував перемоги і нагороди. Також коллектив виступав на телебаченні у таких проектах як «Моє село, моя держава», «Фолькmusik»  та ін.

Нині  учасниками колективу є Марія Іванишина, Марія Моторна,  Ольга Бондаренко, Раїса Гончаренко, Марія Радківська, Антоніна Пасєка, Любов Бойко, Любов Ковель, Олена Чернега, Василь Пидешко і Любов Паламарчук.

Усі поважні гості вітали ансамбль із ювілеєм різноманітними дарунками. До привітань також долучився голова Літинської районної ради Віталій Мельник, який подякував колективу «Джерела» за неоціненну працю збирачів фольклорної спадщини, за те , що вони вкладають свою душу у кожен виступ, дарують любов, душевну теплоту і несуть радість у серця своїх слухачів та побажав міцного здоров’я, наснаги, нових перемог і ще багато років пісенного життя.