Звернення до голів територіальних громад та депутатів місцевих рад

Шановні голови територіальних громад  і депутати місцевих рад!

Йдуть останні дні Великого Посту. Сьогодні чистий четвер, а через два дні велике свято Христового Воскресіння.

Цього року радість від Великодніх свят затьмарена епідемією вірусу COVID-19. Вже є, на жаль, перші випадки захворювання у Літинському районі, і ми вживаємо всіх необхідних заходів для лікування людей та запобігання поширенню вірусу.

Традиційно, так склалося впродовж століть, що на Великдень ми йдемо до церкви і спільно беремо участь у богослужінні. Цього року мусимо задля запобігання поширенню епідемії, залишитися на свято вдома, і помолитися Богу поряд зі своїми найближчими людьми. Але думками будемо разом зі всіма, хто вірує в Господа і воскресіння Христа. Це буде наш внесок у зупинення ланцюжка передачі вірусу між нашими односельчанами.

Просимо дуже відповідально поставитися до запобігання поширенню коронавірусу, утриматися, якщо можете, на свято від відвідування громадських місць і великих скупчень людей (у тому числі друзів, кумів, родичів), і попросіть так само зробити Ваших односельчан. Це збереже здоров’я і життя людей.

Великдень символізує перемогу світла, добра і віри в Господа. Ми віримо, що Бог дасть нам сили гідно пройти це складне випробування. Бажаємо радісних Великодніх свят, проведених у сімейному колі.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!