Літинська районна рада
Літинський район, Вінницька область

20 березня 2019 року відбулася чергова 27 сесія районної ради 7 скликання

Переглядів: 529

20 березня 2019 року в великій залі районної ради відбулося засідання 27 сесії районної ради 7 скликання.

На початку засідання всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять наших земляків, полеглих 100 років тому 19 березня 1919 року від рук московсько-більшовицьких військ під час Літинської трагедії.

Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Віталій Мельник вніс пропозицію звернутись до голови Вінницької обласної Ради та голови Вінницької обласної державної адміністрації щодо включення до проекту адміністративного поділу Вінницької області сіл Лисогірка, Шевченка, Медведівка, Іванівці, Лука, Теси, Осічок, Кожухів, Лісне, Красносілка до Літинської об’єднаної територіальної громади. Депутати підтримали пропозицію Мельника.

Депутат Вінницької обласної Ради Микола Віннічук озвучив звернення від ПП «Громадянська Позиція», ВО «Батьківщина», Об’єднання «Самопоміч», ПП «Народний Контроль», ПП «Укроп», кандидата в Президенти України Купрія В.М. щодо активної участі депутатів Літинської районної ради у протидії будь-яким посяганням на виборче право громадян України у президентських виборах, що відбудуться 31 березня 2019 року та закликав депутатів звернутись від імені Літинської районної ради до правоохоронних органів Літинського району з вимогою забезпечення особливого контролю та законності виборчого процесу під час проходження президентських виборів у Літинському районі. 

Потім депутати заслухали звіт заступника керівника Калинівської місцевої прокуратури, старшого радника юстиції Андрія Гулька та начальника Літинського відділення поліції Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області Олександра Конєва про проведену роботу протягом 2018 року.

У ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік та внесення змін до бюджету на 2019 рік, про затвердження районних програм та внесення змін до раніше прийнятих, про хід виконання раніше прийнятих рішень, про призначення на посаду головного лікаря КНП «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради» Кобеля Сергія Ульяновича, про призначення на посаду директора опорного закладу середньої загальної освіти I-III ст. с. Багринівці Літинської районної ради Тарас Лариси Іванівни, а також заслухали звіти про роботу комунальних закладів та затвердили план діяльності районної ради 7 скликання з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

« повернутися до списку новин