Вітання голови районної ради з Днем Літина!

Шановні жителі Літина та гості містечка!

Від щирого серця вітаю вас з 628-ю річницею з дня заснування Літина! Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Усі досягнення, якими багате містечко, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського  вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую всім жителям Літина, небайдужим до його долі, тим, хто продемонстрував приклад безкорисливого служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю і молоде покоління, яке буде визначати долю нашого містечка в майбутньому.

Від усієї душі зичу Літину динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше містечко завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

голова Літинської районної ради                   Віталій Мельник