Відбулася нарада з головами сільських та селищної рад

Цього тижня було проведено нараду із сільськими та селищним головами участь в якій взяли голова районної ради Віталій Мельник та голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега. З питання щодо належної організації на території району призову на строкову військову службу виступив військовий комісар Літинського РВК Василь Мазур. Звертаючись до очільників територіальних громад, Василь Данилович закликав їх активізувати роботу щодо проведення призовної кампанії та розшуку тих військовозобов’язаних громадян, які ухиляються від строкової військової служби.

Головний лікар КЗ «Літинський районний центр ПМСД» Павліна Дяченко поінформувала про хід медичної реформи в Літинському районі. Павліна Андріївна зауважила, що приписна кампанія пацієнтів до сімейних лікарів стартувала своєчасно, а також озвучила кількість підписаних декларацій із сімейними лікарями у розрізі кожної територіальної громади.

Заступник  голови райдержадміністрації Валентина Захаревич та начальник відділу культури і туризму РДА Тетяна Лівчук ознайомили присутніх із  програмою заходів з нагоди  відзначення 95-ї річниці утворення Літинського району.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Анатолій Затайдух інформував  про проведення благоустрою в територіальних громадах району.

Про організацію оздоровлення дітей пільгових категорій населення району влітку 2018 року розповіла завідувач сектору у справах сім'ї молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Романець.

Наприкінці наради представник районної спілки учасників АТО Петро Рожанський озвучив проблемні питання, які є в родинах загиблих воїнів – наших земляків і попросив присутніх очільників територіальних громад посприяти у їх вирішенні.