Відбулися заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту

12 вересня на площі перед Літинською районною радою відбулися святкові заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту.

Учні загальноосвітніх шкіл району, юні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, ветерани галузі, активісти, шанувальники спорту пройшли урочистою ходою центральною вулицею нашого містечка.

Офіційна частина заходу розпочалася із підняття національного прапора під звуки Державного Гімну України.

Спортсмени Літинщини традиційно показують на змаганнях різних рівнів хороші результати. Їх перемоги - це важка праця кожного над собою та наполегливість їх спортивних наставників. Тож за значний особистий внесок в розвиток фізичної культури і спорту в районі та з нагоди свята кращих спортсменів, вчителів фізичної культури, тренерів, ветеранів спорту було нагороджено грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Вітали спортсменів своїми показовими виступами вихованці зразкового аматорського колективу спортивно-бального танцю «Шанс», учні Літинської СЗШ I-III ст. №2, спортсмени-каратисти федеративного клубу «Сила Сходу», юні співачки Анна Курган та Аліна Саранча.

На завершення свята запальну зарядку для усіх присутніх провели переможниця та призерка обласних, районних змагань з легкої атлетики, володарка кубку «Поділля» Каріна Лазаренко та чемпіонка України з футболу Вікторія Заваганова.