Працівників культури привітали з професійним святом

13 листопада 2018 року в районному будинку культури відбулися урочистості присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Від імені районної ради, депутатського корпусу та від себе особисто голова Літинської районної ради Віталій Мельник привітав усіх діячів культури зі святом, висловив щиру подяку усім за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, професіоналізм, добро і щедрість душі та побажав щастя, благополуччя, добробуту, достатку, здійснення найсвітліших мрій і сподівань.

Далі відбулась церемонія нагородження почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

А яскравим завершенням свята став концерт гурту «Відродження» з нагоди 10-річного ювілею.