Відбулося спільне засідання постійних комісій

19 травня 2017 року в малому залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності, з питань земельних відносин, екології, охорони довкілля, роботи промисловості, підприємництва, благоустрою населених пунктів та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

В засіданні взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник, заступник голови Літинської райдержадміністрації Валентина Захаревич, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники комунальних закладів районної ради.

Питань на порядку денному було більше 30, але найбільш бурхливо обговорювали питання «Про використання коштів відділом освіти Літинської райдержадміністрації для проведення закупівель продуктів харчування та підвозу учнів».

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.