З Днем вишиванки!

Колектив Літинської районної ради на чолі з головою райради Мельником Віталієм Борисовичем вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже  свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом.

Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби. Бажаємо всім Божого благословення та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

Нехай це свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу. Миру, любові, перемоги! СЛАВА УКРАЇНІ!