Відбулося засідання чергової 33 сесії Літинської районної ради 7 скликання

Переглядів: 1960

Відбулося засідання чергової 33 сесії Літинської районної ради 7 скликання.

Перед розглядом питань порядку денного депутати ухвалили звернення до Міністерства юстиції України та Державної пенітенціарної служби України щодо недопущення припинення діяльності Літинської виправної колонії № 123, до АТ «Вінницягаз» щодо незаконності оплати за транспортування газу та до Вінницької обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України про неприпустимість приєднання території Літинського району до новоутвореного Жмеринського району та про включення Тесівської, Шевченківської та Кожухівської територіальних громад до складу Літинської ОТГ.

У ході пленарного засідання депутати прийняли ряд рішень, а саме: про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2020 року, про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, про передачу відділом освіти продуктів харчування до КУ «Територіальний центр соціального обслуговування Літинського району Вінницької області», про внесення змін до раніше прийнятих рішень та про хід виконання раніше прийнятих програм, про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища Літинського району, а також про звіти керівників комунальних закладів «Літературно-меморіальний музей М.П.Стельмаха», «Літинський районний центр дитячої та юнацької творчості», «Літинський районний краєзнавчий музей ім. У.Кармалюка» про діяльність закладів у звітному періоді.