У Літині відбулося відкриття новорічної ялинки

Сьогодні у Літині на площі перед районною радою уже традиційно в День Святого Миколая Чудотворця відбулося урочисте відкриття святкової новорічної ялинки.
Подивитися на новорічну красуню зібралося чимало дітей та дорослих.
На початку заходу під гучні оплески та радісні дитячі вигуки ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.
Дітки мали можливість послухати веселих пісень, взяти участь у цікавих конкурсах, поводити хороводи навколо ялинки разом із Святим Миколаєм, отримати призи і солодкі подарунки.
Також сьогодні розпочала роботу Резиденція Святого Миколая, де діти мають можливість сфотографуватися та загадати бажання казковому дідусеві.
Безліч позитивних емоцій та гарний настрій присутнім подарували вихованці центру дитячої та юнацької творчості та музичної школи.
Увечері з святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступили солісти районного будинку культури та талановиті артисти Літинщини.
Усі присутні гості свята мали можливість насолодитися домашньою випічкою, солодощами та гарячими напоями.
Не зважаючи на відсутність снігу, забави довкола ялинки наповнили містечко позитивною, дійсно новорічною атмосферою.