Оголошення про формування списку присяжних Літинського районного суду Вінницької області

Відповідно до вимог ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», на підставі подання територіального управління державної судової адміністрації України в Вінницькій області № 02-23/1962 від 19.09.2019 року, з метою забезпечення належного здійснення судочинства на території району Літинська районна рада формує список присяжних Літинського районного суду Вінницької області.

Відповідно до ст. 65 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають незняту чи непогашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

5) особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

6) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

7) особи, які не володіють державною мовою.

Усіх бажаючих бути присяжними просимо звертатися в Літинську районну раду за адресою: 22300, смт. Літин, вул. Соборна 7, тел. 2-01-54 та подати такі документи:

1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Літинського районного суду Вінницької області (див. зразок).

2. Ксерокопію паспорта громадянина України (1 - 2 сторінки та сторінка з інформацією про останнє місце реєстрації /проживання кандидата).

3. Копія ідентифікаційного коду.

4. Довідка з місця роботи або копія трудової книжки (перша сторінка та сторінка з останнім записом), у разі, якщо особа безробітна.

5. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.

6. Документ, що підтверджує відсутність факту накладення на особу адміністративного стягнення за вчинення корупційного правопорушення протягом останнього року.

7. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

8. Згода на обробку персональних даних.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Голові Літинської районної ради

Мельнику В.Б.

Проживаю за адресою:

Тел: ________________

ЗАЯВА

Прошу включити мене до списку присяжних Літинського районного суду Вінницької області відповідно до ст.64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Інформую, що обставини, які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя, відсутні.

Надаю згоду на використання та обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

До заяви додаю:

_________________________

«_____» ___________ 2019 р.                                            ____________________