Вітання голови районної ради З Днем Збройних сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас з Днем Збройних сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба в лавах Української армії - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя. Ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян. Ви завжди на варті суверенітету і територіальної цілісності держави.

Сьогодні  День Збройних сил України ми зустрічаємо   в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, серед яких і наші земляки, героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. На жаль, серед тих, хто загинув у боротьбі з ворогом, є й шестеро наших земляків, - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашого району.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому бажаю всім жителям Літинського краю, які мають відношення до збройних сил України, мужності, богатирського здоров'я, щастя, злагоди та добра у родинах.

Зичу всім нам миру і спокою на українській землі!

голова Літинської районної ради                            Віталій Мельник