Вітання голови районної ради з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дорогі ветерани та жителі Літинського району!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради та від мене особисто прийміть найсердечніші вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ці знаменні дні уособлюють в собі героїзм, ратну працю ветеранів війни та вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою рідну землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Бережіть свободу і незалежність, цінуйте безхмарне небо й усмішку дитини та щасливу родину!

Бажаю усім мирного, щасливого, довгого життя, процвітання та добробуту! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник віри у щасливе майбутнє нашої країни.

Зі святом!

голова Літинської районної ради                   Віталій Мельник