У Літині відбулися заходи до Дня Соборності України

22 січня 2018 року  у Літині з нагоди відзначення Дня Соборності України відбулась урочиста церемонія покладання квітів до стели Героїв Небесної Сотні та могили захисників УНР.

У церемонії взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега та Літинський селищний голова Анатолій Бичок.

Після покладання квітів в приміщенні районної ради відбулося засідання круглого столу до Дня Соборності України та 80-річчя з дня народження В’ячеслава Чорновола.

В засіданні взяли участь вчителі історії, краєзнавці, представники районних організацій політичних партій.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто загинув, виборюючи незалежність України у різні часи.

В ході засідання відбувся перегляд документальних фільмів «Злука» та «В'ячеслав Чорновіл: життя та політична діяльність», а також обговорення важливості підписання Акта Злуки УНР та ЗУНР для становлення єдиної соборної держави.