Таланти Літинщини – 2018

23 травня 2018 року в районному будинку культури відбулося урочисте відзначення переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань обласного та всеукраїнського рівнів «Таланти Літинщини – 2018».

Цього дня зібралися  обдаровані  учні, освітяни, гості,  громадськість. Щирі усмішки дітей, радісні очі вчителів-наставників, хороший настрій кожного присутнього створювали атмосферу гордості та нових сподівань.

Із щирими привітаннями до обдарованої молоді звернулися голова Літинської районної ради Мельник Віталій Борисович та начальник відділу освіти Гордійчук Тетяна Іванівна, які відзначили високий розвиток здібностей учнів-переможців, їх гідний внесок у збагачення культурної та інтелектуальної спадщини Літинщини, побажали їм не зупинятися на досягнутих результатах, підкорювати нові наукові та олімпійські вершини, а також вручили юним талантам грамоти, дипломи і грошові винагороди.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Ткачук Павло Іванович, наш земляк, великий працелюб, відомий в Україні педагог, поет, краєзнавець, фольклорист, етнолог, громадський діяч, відмінник народної освіти, переможець Всеукраїнських конкурсів «Учитель року» -1991, 1994 р.р., лауреат премії імені Олекси Гірника, член обласного літературно-мистецького об’єднання імені Василя Стуса, автор посвяти рідному роду та Україні книги «Уладівко, доле моя!» та ряду народознавчих книг: «Десь тут була Подоляночка», «Шевченкова правда-сила народ розбудила», «Суд совісти», «Правда з медом, а неправда – з полином» та інших. Нещодавно побачила світ його нова книга – збірка пісенних творів «Чолом тобі, Вкраїно!». Павло Іванович подарував переможцям районних творчих конкурсів збірки власних поезій і пісень та побажав школярам палко любити і плекати рідну українську мову, знати і поважати героїчну історію українського народу, докладати зусиль для побудови світлого майбутнього Батьківщини.

Вихованці вокального та хореографічного гуртків Літинського центру дитячої та юнацької творчості подарували глядачам свої майстерно виконані номери художньої самодіяльності.