У Літинському районі проводиться командно-штабне тренування

Згідно листа ДСНС України від 22.11.2018 року №02-190/161 ДСК та відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік , затвердженого розпорядженням КМУ від 27.12.2017 року №981-р в період з 4 по 5 грудня 2018 року проводиться командно – штабне тренування (КШТ) з органами управління цивільного захисту ЄДСЦЗ щодо переведення з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період.
КШТ розпочалося після отримання відповідного сигналу о 7 годині ранку, а згодом відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Літинського району з порядком денним:
1. Про переведення цивільного захисту району з мирного на режим функціонування в умовах особливого періоду.
2. Організація взаємодії органів управління та сил цивільного захисту при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:
1. Сектору з питань ЦЗ здійснити заходи переведення цивільного захисту району з мирного на режим функціонування в умовах особливого періоду.
2. Розгорнути роботу запасного пункту управління в особливий період.
3. Всім спеціалізованим службам району бути готовими до виконання поставлених завдань в рамках командно-штабного тренування.