Вітання голови районної ради з Різдвом Христовим

Дорогі жителі нашого району!

Щиро вітаю Вас з Різдвом Христовим – святом, яке прокладає  світлі стежини спогадів, пробуджує  кращі почуття та мрії!

З глибини віків цей святий  і величний день Різдва Христова є перлиною життя, ознакою сімейного щастя, домашнього затишку, дружнього спілкування, теплих спогадів.

Світла пора різдвяних свят – це ще й привід згадати про радісні миттєвості життя, наші надбання та здобутки. І, що найголовніше, цей особливий  і магічний  час є стимулом до зміцнення віри в наші перспективи. Віримо, що ми разом наполегливою працею здолаємо усі труднощі та перешкоди на  шляху до нових успіхів і досягнень, підвищення добробуту.

Божого Вам благословення, любові, натхнення, злагоди, світлих життєвих обріїв і здійснення усіх Ваших бажань! Нехай Різдвяна зірка зігріває Вас не лише в період свят, а й протягом усього  року, а її незгасне сяйво об’єднує усіх нас світлом людських чеснот і цінностей. Нехай кожну родину о цій світанковій порі навідають щастя та радість!

З повагою голова районної ради                 Віталій Мельник