Проводяться будівельні роботи з облаштування спортивних майданчиків у школах Літинського району

В лютому місяці поточного року для встановлення спортивних майданчиків у школах району рішенням 20 сесії Літинської районної ради 7 скликання із місцевого бюджету було виділено 530 тис. грн., а з державного бюджету за сприяння народного депутата України Івана Мельничука – 825 тис. грн.

Наразі розпочато підготовчі роботи з облаштування території  для встановлення спортивних майданчиків у Літинських СЗШ I-III ст. № 1 і № 2 та НВК I-III ст. с. Громадське, а у НВК I-III ст. с. Микулинці – ігрового  майданчика для дошкільнят.

Створення сучасних багатофункціональних дитячих спортивних майданчиків забезпечить дітям необхідний рівень загальнолюдських цінностей: фізичного розвитку, інтересу  до самостійних занять спортом та дотримання здорового способу життя.