ВІДБУЛОСЯ СПІЛЬНЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ РАЙОННОЇ РАДИ

1 листопада 2019 р. в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності, з питань земельних відносин, екології, охорони довкілля, роботи промисловості, підприємництва, благоустрою населених пунктів, з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення та президії районної ради.

Депутати обговорили проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової 31 сесії районної ради 7 скликання, а саме: про звіт голови районної ради про діяльність районної ради за звітний період, про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, про Програму економічного і соціального розвитку Літинського району на 2020 рік, про затвердження ряду районних програм, про план роботи Літинської районної ради 7 скликання на 2020 рік, про внесення змін та хід виконання раніше прийнятих рішень, про встановлення (зміну) меж сіл Сосни та Літинські Хутори Літинського району Вінницької області, а також заслухали звіти керівників комунальних закладів районної ради.

В результаті обговорення депутати вирішили внести всі запропоновані проекти рішень на розгляд сесії районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 31 сесії районної ради 7 скликання.