Оголошено четвертий конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району

Інформуємо, що відповідно до розпорядження голови Літинської районної ради   від 31 травня   2019 року  № 12 «Про проведення четвертого конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад Літинського району» та рішення Наглядової ради ( протокол №1 від 11 червня 2019 року) з 12 червня 2019 року оголошується четвертий конкурс проектів та програм розвитку територіальних громад.

Учасниками конкурсу є:

• проекти та програми  органів місцевого самоврядування сіл та селища району, максимальний розмір гранту становить 50  тис. грн;
  • проекти та програми  органів місцевого самоврядування, що розроблені та подані спільно двома або більше територіальними громадами, максимальний розмір гранту становить 100 тис. грн.

Обсяг фінансування заходів проекту з фонду Конкурсу не повинен перевищувати 70 відсотків загального бюджету.

Конкурсний відбір проектів-переможців здійснюватиметься Наглядовою радою  з врахуванням висновків виконавчого адміністратора Конкурсу. Остаточне рішення проектів-переможців приймає Наглядова рада Конкурсу.

.Кінцевий термін подання проектів та програм в друкованому та електронному вигляді  до 16 год. 12 липня 2019 року.

З більш детальною інформацією  щодо написання та оформлення проектів та програм можна ознайомитись на веб-сайті Літинської районної ради (www litin-rada.gov.ua ).

Проекти подавати або надсилати поштою до 12 липня 2019 року Наглядовій раді Конкурсу за адресою: 22300 смт. Літин вул. Соборна,7 районна рада,  з поміткою «На конкурс».

тел. 04347-2-15-97.

Заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради  Володимир Сидоренко