Вітання голови районної ради з Днем рятівника

Шановні рятівники!

Щиро вітаю Вас з вашим професійним святом!

У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

Від імені районної ради та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятівникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.

Впевнений, що ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, надзвичайна людяність, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання службових завдань.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя,  здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах !

З повагою голова

Літинської районної ради     Віталій Мельник