Відбулася розширена медична рада за підсумками роботи галузі охорони здоров’я Літинського району за попередній рік

21 лютого 2019 року у Літинській ЦРЛ відбулася розширена медична рада «Про підсумки діяльності галузі охорони здоров’я Літинського району за 2018 рік та пріоритетні напрямки роботи в 2019». В роботі медичної ради взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник, заступник голови Літинської райдержадміністрації Валентина Захаревич, Літинський селищний голова Анатолій Бичок, головний лікар КНП «Літинська ЦРЛ» Сергій Кобель, в. о. головного лікаря КНП «Літинський районний центр ПМСД» Павліна Дяченко, лікарі та спеціалісти медичних закладів району.

Зі звітом про роботу КНП «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Літинської районної ради за 2018 рік виступила в.о. головного лікаря Павліна Дяченко. Зокрема, проаналізувала рівень захворюваності населення, госпіталізації хворих, проведення обстежень, а також профілактичну роботу в напрямку раннього виявлення захворювань.

Про підсумки роботи КНП «Літинська центральна районна лікарня Літинської районної ради» розповів головний лікар Сергій Кобель, відмітивши, що адміністрація та колектив лікарні працюють над впровадженням в медичну практику сучасних технологій діагностики, лікування та профілактики найбільш поширених захворювань, а також над забезпеченням доступної, якісної та своєчасної медичної допомоги кожному жителю району.

Підсумовуючи роботу медичної ради, Віталій Мельник подякував всім працівникам районних закладів охорони здоров’я за сумлінне виконання свого професійного обов'язку — надання медичної допомоги населенню району та запевнив, що й надалі районна влада буде докладати максимум зусиль у розбудову медичної галузі району.